KONST / Litografier / Färglitografi 15565011
nr 1556 5011
Pierre Dmitrienko
(1925-1974), Frankrike
Signerad, numrerad 17/50. Färglitografi, bildmått: 17x24, Saison IV, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
Pierre Dmitrienko, fransk bildkonstnär född 1925, död 1974.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 18:01:24
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Pierre Dmitrienko
Läs mer om Pierre Dmitrienko